جزوه رايگان از آگهي استخدامي تا مصاحبه تخصصي،گزينش عقيدتي و سياسي

امروز ۴۱۳ انديشه متخصصين

از آگهي هاي استخدامي تا مصاحبه تخصصي و گزينش عقيدتي، براي اولين بار از سامانه اي‌استخدام

 

فقط در عرض ۲ روز براي مصاحبه تخصصي،گزينش عقيدتي،سياسي و روانشناختي آماده شويد

ضمن آرزوي توفيق براي داوطلبان و متقاضيان شغل در سازمان‌هاي دولتي و خصوصي، تيم آموزشي اي‌استخدام به اطلاع شما عزيزان مي‌رساند كه اولين جزوه رايگان متخصصدي در زمينه جذب و استخدام كه تمام مراحل استخدام و جذب را كه مربوط به سازمان‌هاي دولتي و خصوصي مي‌باشد به صورت كاملاً متخصصدي و راهبردي (نه صرفاً تئوريك و غيرعملي)، توسط تيم آموزشي سامانه اي‌استخدام در ۳۹۱ صفحه تهيه شده است. اين جزوه رايگان از مرحله اول، يعني نام نويسي تا مرحله گزينش عقيدتي را در بر خواهد گرفت. در ادامه به تشريح فصول اين جزوه رايگان خواهيم پرداخت.

فصل اول: آگهي‌هاي استخدامي

در اين فصل كانال‌هاي رايج و موثرترين كانال براي دريافت آگهي‌هاي استخدامي در سازمان‌هاي دولتي و خصوصي آورده شده است. همچنين، نكات مهم اطلاعيه‌هاي سازمان سنجش آموزش كشور نيز مورد بررسي قرار گرفته است.

فصل دوم: بودجه‌بندي دروس، منابع مطالعاتي، شيوه‌ها و تكنيك‌هاي مطالعه

در اين فصل، تيم آموزشي سامانه اي‌استخدام، به طور جامع در مورد دروس آزمون‌هاي استخدامي توضيح داده است. همچنين، موثرترين و كارآمدترين شيوه‌ها و تكنيك‌هاي مطالعه و مرور مطالب را نيز تشريح كرده است.

فصل سوم: برگزاري آزمون‌هاي استخدامي

در اين فصل، داوطلبان با تمامي كارهايي كه بايستي قبل از برگزاري آزمون، حين آزمون و پس از برگزاري آزمون انجام دهند، آشنا مي‌شوند. اين فصل از استراتژيك‌ترين فصول اين جزوه رايگان مي‌باشد؛ چرا كه تمام كارهاي اين مرحله، نشان‌دهنده آمادگي داوطلب در زمينه آزمون‌هاي استخدامي خواهد بود.

فصل چهارم: نتايج اوليه آزمون‌هاي استخدامي

در اين فصل، تمامي بندهاي كارنامه اوليه داوطلبان آزمون‌هاي استخدامي، با فرمول‌هاي رياضياتي به طور كامل تشريح شده است. همچنين، به شرح كامل در مورد وضعيت داوطلب پرداخته شده است.

فصل پنجم: تحويل مدارك

اين مرحله براي داوطلبان مشاغل در سازمان‌هاي خصوصي بسيار استراتژيك و مهم است. همچنين، در اين فصل به تمام موارد ضروري جهت كسب برگ برنده در بين رقباي واجد شرايط براي مشاغل سازمان‌هاي دولتي و خصوصي پرداخته شده است.

فصل ششم: مصاحبه تخصصي

در اين فصل، تمامي سرفصل‌هاي مورد پرسش و پاسخ، در مصاحبه‌ تخصصي سازمان‌هاي دولتي و خصوصي، آورده شده است. همچنين، راه‌ها و استراتژي‌هاي پاسخگويي به اين سوالات نيز، به صورت مفصل توضيح داده شده است.

فصل هفتم: گزينش عقيدتي

اين فصل كه آخرين فصل از اين جزوه رايگان مي‌باشد، به گزينش عقيدتي پرداخته شده است. در اين فصل، داوطلبان با سوالات مربوط به گزينش عقيدتي به طور مفصل همراه با پاسخ تشريحي، آشنا خواهند شد.
در بخش ضميمه، مهم‌ترين سوالات دروس عمومي كه اصل سوالات سازمان سنجش آموزش كشور مي‌باشد، همراه با پاسخ تشريحي گردآوري شده است. اين ضميمه‌ها براي هفت درس زبان و ادبيات فارسي، رياضيات و آمار مقدماتي، معارف اسلامي، اطلاعات عمومي، مهارت‌هاي هفتگانه كامپيوتر، هوش و توانمندي‌هاي عمومي و زبان انگليسي تدوين شده است.

 

 

مرجع متخصصين ايراناز آگهي استخدامي تا مصاحبه و گزينش

نكات مورد انديشه متخصصين در مورد اين جزوه رايگان

  • اين جزوه رايگان، براي اولين بار توسط سامانه اي‌استخدام و از همين سامانه منتشر شده است. بنابراين، لازم به ذكر است كه داوطلبان گرامي بدانند اين جزوه رايگان داراي شماره ثبت بوده و در صورت مشاهده آن در سامانه‌هاي ديگر، مراتب تخلف را از طريق پست الكترونيكي مربوط به آن يعني ebook@irexperts.ir به اطلاع تيم‌ آموزشي اي‌استخدام برسانيد. در صورت مشاهده تخلف، طبق قانون حمايت از مولفان و مصنفان، برخورد قضايي خواهد شد.
  • اين جزوه رايگان به منظور آمادگي داوطلبان و متقاضيان مشاغل در سازمان‌هاي دولتي و خصوصي از مرحله اول تا آخر تدوين شده است.
  • از داوطلبان گرامي تقاضا مي‌شود كه هرگونه پيشنهاد و انتقادي كه متوجه جزوه رايگان است را فقط به پست الكترونيكي مذكور در بند ۱، ارسال نماييد تا مورد بررسي قرار گيرد.
  • از داوطلبان عزيز خواهشمند است، تمام مباحث و پرسش و پاسخ‌هاي مربوط به اين جزوه رايگان را فقط از همين صفحه پيگيري كنيد و از درج هم انديشي ها در صفحاتي كه ارتباطي با اين جزوه رايگان ندارند، خودداري نماييد.

مشاهده صفحاتي از جزوه رايگان

كاربران عزيز بنا به درخواست شما مبني بر ارائه صفحاتي از جزوه رايگان به منظور آشنايي، فهرست مطالب و بخشي از متن جزوه رايگان در يك فايل مجزا ارائه شده است، تا قبل از خريد بتوانيد مطالعه نماييد. براي دانلود اينجا كليك كنيد.

براي دريافت كامل جزوه رايگان اينجا كليك كنيد

كاربران عزيز ويرايش جديد جزوه رايگان در تاريخ ۳۰ آبان ماه سال ۹۷ ارائه شد.
لازم به ذكر است :  نسخه بروز شده براي تمامي متخصصاني كه قبلا خريداري كردند، رايانامه گرديد؛ در صورتي كه فردي رايانامه را دريافت نكرده است، جهت دريافت فايل به صفحه خريد جزوه رايگان مراجعه و بر روي گزينه دريافت مجدد، كليك نمايد.

جزوه رايگان جامع سوالات آزمونهاي استخدامي شبكه اجتماعي «مرجع متخصصين ايران»

جزوه رايگان جامع جامع و يكپارچه درس و نكات و اصل سوالات آزمونهاي استخدامي با پاسخنامه تشريحي شبكه اجتماعي «مرجع متخصصين ايران»

با تشكر تيم آموزشي شبكه اجتماعي اي‌استخدام

فايل الكترونيكي از آگهي استخدامي تا مصاحبه تخصصي و گزينش

سوالات متداول

اين جزوه رايگان شامل چه مواردي ميشود ؟

اين اثر اولين جزوه رايگان متخصصدي در زمينه جذب و استخدام كه تمام مراحل استخدام و جذب را كه مربوط به سازمان‌هاي دولتي و خصوصي مي‌باشد به صورت كاملاً متخصصدي و راهبردي (نه صرفاً تئوريك و غيرعملي)، شرح داده است و براي مصاحبه تمام سازمانها و بانكها مفيد ميباشد.

اين جزوه رايگان براي مصاحبه هاي استخدامي مفيد ميباشد؟

بله دو فصل از اين جزوه رايگان براي مصاحبه تخصصي،گزينش عقيدتي،سياسي و روانشناختي بسيار متخصصدي و مفيد ميباشد.

ويرايشهاي جزوه رايگان به رايگان ارسال ميشود ؟

بله شما فقط با يكبار خريد تمام ويرايشهاي بعدي جزوه رايگان را به رايگان دريافت خواهيد كرد.

اين جزوه رايگان چند صفحه ميباشد؟

اين جزوه رايگان ۳۹۱ صفحه، شامل هفت فصل و يك ضميمه بوده كه شامل: آگهي‌هاي استخدامي - بودجه‌بندي دروس، منابع مطالعاتي، شيوه‌ها و تكنيك‌هاي مطالعه - برگزاري آزمون‌هاي استخدامي - نتايج اوليه آزمون‌هاي استخدامي - تحويل مدارك - مصاحبه تخصصي - گزينش عقيدتي و ضميمه ميباشد.

براي مطالعه تجربيات متخصصان شبكه اجتماعي از آزمون تا مصاحبه اينجا كليك كنيد

۴۱۳ انديشه متخصصين براي جزوه رايگان از آگهي استخدامي تا مصاحبه تخصصي،گزينش عقيدتي و سياسي

لطفا سوالات و هم انديشي ها خود را بيان كنيد