استخدام سازمان تامين اجتماعي سال ۹۹ (اطلاعيه جديد+تجربيات آزمون)

امروز ۱۶۵۵۴۱ انديشه متخصصين

استخدام تامين اجتماعي

اخبار و استخدام‌هاي سازمان تامين اجتماعي به محض اعلام توسط مراجع رسمي در اين صفحه اطلاع رساني ميگردد. بديهي ميباشد شما با مراجعه روزانه به اين صفحه ميتوانيد علاوه بر مطالعه تمام اخبار و استخدام هاي سازمان تامين اجتماعي، آشنايي با سوالات و منابع مطالعاتي استخدام سازمان تامين اجتماعي و منابع مصاحبه استخدامي، در جريان استخدام جديد نيز قرار بگيريد. در ادامه با كليك بر روي هر لينك فهرست مطالب به بخش مربوطه هدايت ميشويد.

سوالات ارسالي متخصصان
كاربران عزيز سوالات آزمون استخدامي سازمان تامين اجتماعي سال ۹۹ ارسالي متخصصان عزيز در صفحه زير گردآوري شد و ساير سوالات عمومي و تخصصي به محض دريافت در همين صفحه تعبيه خواهد شد.

خبر ۷ اسفند ۹۹ - زمان مصاحبه استخدامي سازمان تامين اجتماعي

جلسه مصاحبه پذيرفته شدگان آزمون استخدامي سازمان تامين اجتماعي در سال ۹۹ سهميه ادارات كل بيمه اي و درماني استان تهران به ميزباني اداره كل شهرستانهاي استان تهران درحال انجام است.

به گزارش روابط عمومي اداره كل شهرستانهاي استان تهران؛ اين مصاحبه از مورخ ۵ لغايت ۱۳ ماه اسفند سال جاري با حضور پذيرفته شدگان آزمون استخدامي سازمان تامين اجتماعي در سالن اجتماعات اداره كل شهرستانهاي استان تهران برگزار مي شود.
در همين خصوص عباس اورنگ مدير كل شهرستانهاي استان تهران گفت: افرادي كه حد نصاب علمي را كسب كرده اند شده پس از انجام اين مصاحبه و تاييديه هسته گزينش، جهت خدمت به جامعه عظيم بيمه شدگان و مستمري بگيران در ادارات كل استان تهران بكار گرفته خواهند شد.
وي با اشاره به اينكه در اجراي اين طرح تعدادي از اين عزيزان از ظرفيت مازاد هم جذب و به كار گرفته خواهند شد، اضافه كرد اعضاي مصاحبه كنندگان از نمايندگان معاونت منابع انساني، هسته گزينش و حراست سازمان تامين اجتماعي و همچنين متخصص باليني (روانشناس) در گروه ينج نفره مي باشند و پذيرفته شدگان جهت اشتغال در مراكز بيمه اي و درماني شعب ادارات كل استان تهران معرفي خواهند شد.
گفتني است برگزاري آزمون فوق را سازمان سنجش كشور با مديريت سازمان تامين اجتماعي انجام داده است.

خبر ۴ بهمن ۹۹ - اطلاعيه سازمان تامين اجتماعي در خصوص برگزاري مصاحبه آزمون استخدامي سال ۹۹

ضمن آرزوي موفقيت تيم «مرجع متخصصين ايران» براي متخصصان شركت كننده در آزمون استخدامي سازمان تامين اجتماعي سال ۹۹ به اطلاع مي رسانيم، با توجه به همه گيري كرونا، مقرر شده است مصاحبه هاي آزمون استخدامي سال ۹۹ به صورت مجازي برگزار شود. دستورالعمل مربوطه به استان ها ابلاغ شده و دعوت از پذيرفته شدگان براي حضور در مصاحبه مجازي به زودي انجام خواهد شد.
براي اطلاعات بيشتر با سامانه ارتباطات و نظارت مردمي تامين اجتماعي با تلفن ۱۴۲۰ تماس بگيريد.

خبر ۱۹ آذر ۹۹ - استخدام مديريت درمان تامين اجتماعي هرمزگان

مديريت درمان تامين اجتماعي استان هرمزگان به منظور تامين كادر پرستاري مورد نياز بيمارستان خليج فارس، از طريق برگزاري آزمون مصاحبه و طي مراحل گزينش بصورت قراردادي و بدون رابطه استخدامي از متقاضيان دعوت به همكاري مي نمايد.
علاقه مندان مي توانند جهت كسب اطلاعات بيشترو مدارك مورد نياز با شماره تلفن ۰۷۶۳۳۶۶۵۴۴۱ تماس حاصل نمايند

خبر ۲۶ آبان ۹۹ - اعلام نتايج آزمون استخدامي سازمان تامين اجتماعي سال ۹۹

ضمن آرزوي موفقيت تيم «مرجع متخصصين ايران» براي متخصصان شركت كننده در آزمون استخدامي سازمان تامين اجتماعي سال ۹۹ به اطلاع مي رسانيم، نتايج آزمون اعلام گرديد.

براي مشاهده نتايج اينجا كليك نماييد

خبر ۲۲ آبان ۹۹ - خبر زمان اعلام نتايج آزمون استخدام سازمان تامين اجتماعي سال ۹۹

 مديركل منابع انساني سازمان تامين اجتماعي: تلاش مي‌كنيم كه تا پايان آبان، اسامي پذيرفته‌ شدگان آزمون استخدامي سازمان تامين اجتماعي را اعلام كنيم.

 وي افزود: به محض اينكه نتايج را اعلام كرديم بايد وارد فرايند مصاحبه شويم لذا اينكه به انديشه متخصصين مي رسد در اعلام اسامي تاخير ايجاد شده، علت عمده اش برنامه ريزي براي رقابت عادلانه همكاران در مصاحبه غير حضوري است كه در اولين فرصت برگزار و اسامي اعلام خواهد شد.

براي مشاهده متن كامل خبر اينجا كليك نماييد

خبر ۱۲ مهر ۹۹ -اطلاعيه نام نويسي استخدام سازمان تامين اجتماعي

به اطلاع مي‌رساند؛ خريد توكن پرداخت(كارت ثبت‌نام) آزمون جذب نيروي شركت كار و تامين ( متعلق به تامين اجتماعي ) صرفا تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۱۲ مهرماه امكان پذير بوده و اين زمان قابل تمديد نمي‌باشد

ضمنا افرادي كه توكن پرداخت(كارت ثبت‌نام) در اختيار داشته و موفق به ثبت‌نام نهايي نشده‌اند، مي‌توانند حداكثر تا ساعت ۱۲ ظهر روز يكشنبه (۱۳ مهرماه) نسبت به نهايي نمودن فرآيند ثبت‌نام اقدام نمايند. لازم به ذكر است، امكان ويرايش اطلاعات براي داوطلبيني كه ثبت‌نام خود را نهايي نموده‌اند نيز تا اين زمان ميسر خواهد بود.

خبر ۱۸ شهريور ۹۹ - دريافت كارت آزمون استخدامي سازمان تامين اجتماعي سال ۹۹

ضمن آرزوي موفقيت تيم «مرجع متخصصين ايران» براي متخصصان شركت كننده در آزمون استخدام سازمان تامين اجتماعي سال ۹۹ به اطلاع مي‌رسانيم، لينك دريافت كارت آزمون فعال گرديد.

آزمون استخدامي سراسري صبح روز جمعه مورخ ۹۹/۰۶/۲۱ در ۳۸ شهرستان كشور برگزار مي‌شود.

براي دريافت كارت آزمون اينجا كليك نماييد

براي نمايش برگ‌راهنماي‌ كارت شركت در آزمون استخدامي سازمان تامين اجتماعي سال ۱۳۹۹ كليك كنيد

خبر ۱۶ شهريور ۹۹ - اطلاعيه سازمان تامين اجتماعي درباره‌ تاريخ پرينت كارت و زمان‌ برگزاري آزمون استخدامي سازمان تامين اجتماعي سال ۱۳۹۹

به اطلاع همه متقاضيان شركت در آزمون استخدامي سازمان تامين اجتماعي در سال ۱۳۹۹ مي‌رساند كه آزمون استخدامي سراسري سازمان تامين اجتماعي صبح روز جمعه مورخ ۹۹/۰۶/۲۱ در ۳۸ شهرستان كشور به شرح جدول شماره ۱ برگزار مي‌شود. فرآيند برگزاري آزمون صبح از ساعت ۸:۳۰ آغاز و درهاي ورود به جلسه امتحان نيم ساعت قبل از شروع فرآيند بسته خواهد شد، لذا همه متقاضيان مي‌بايست قبل از بسته شدن درهاي ورودي در محل حوزه امتحاني خود حاضر باشند.

الف‌ - نحوه‌ و زمان پرينت كارت شركت در آزمون

لينك مربوط به كارت و برگ راهنماي شركت در آزمون از روز سه شنبه ۹۹/۰۶/۱۸ بر روي درگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org قرار مي‌گيرد و متقاضيان مي‌توانند با وارد كردن اطلاعات شناسنامه‌اي (نام، نام‌خانوادگي، شماره ملي، سال تولد و ...) خود نسبت به مشاهده و تهيه پرينت كارت شركت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعيين شده بر روي پرينت كارت شركت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند. بديهي است براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و هم چنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است.

ب‌ - درخصوص مندرجات كارت شركت در آزمون چنانچه مغايرتي مشاهده شد، متقاضيان لازم است به شرح زير اقدام نمايند:

۱ـ با توجه به اطلاعات مندرج بر روي كارت شركت در آزمون، چنانچه متقاضيان مغايرتي در اطلاعات مندرج در كارت شركت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است براي اصلاح مورد يا موارد مطابق ساعت و تاريخ اعلام شده در بند «ج» به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ي رفع نقص مراجعه نمايند.

۲ـ چنانچه عكس الصاقي به كارت ورودي متقاضي با چهره وي مغايرت داشته باشد لازم است شخص متقاضي همراه با دو قطعه عكس و كارت ملي يا شناسنامه عكسدار براي اصلاح كارت، مطابق ساعت و تاريخ اعلام شده در بند «ج» به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ رفع نقص مراجعه نمايند. در غير اين صورت فرد به عنوان متخلّف تلقي و برابر مقررات با وي رفتار خواهد شد.

۳- چنانچه عكس روي كارت متقاضي داراي اشكالاتي از جمله، فاقد مهر، واضح نبودن عكس و يا اشتباه عكس مي باشد ضروري است ضمن همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون، ۲ قطعه عكس ۴×۳ و كارت ملي يا شناسنامه عكسدار مطابق ساعت و تاريخ اعلام شده در بند «ج» به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ي رفع نقص مراجعه نمايند. موضوع را پيگيري نموده تا مشكل برطرف گردد.

ضمناً ساير اطلاعات مندرج بر روي كارت شركت در آزمون هر متقاضي بر اساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام كه توسط خود متقاضي تكميل گرديده، در انديشه متخصصين گرفته شده است.

يادآوري: متقاضيان براي آگاهي بيشتر از ضوابط آزمون از برگ راهنماي شركت در آزمون كه بر روي پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان قرار دارد پرينت تهيه و نسبت به مطالعه دقيق آن اقدام نمايند.

ج - آدرس و محل‌ رفع نقص كارت شركت در آزمون

در صورت بروز اشكال در تهيه پرينت از كارت شركت در آزمون و يا مشاهده مغايرت در اطلاعات مندرج در كارت ورودي با اطلاعات ثبت‌نامي و يا هريك از موارد مندرج در بند «ب» فوق، متقاضيان مي‌توانند از ساعت ۸:۳۰ الي۱۲:۰۰ صبح و ۱۴:۰۰ الي ۱۸:۰۰ بعدازظهر روز پنجشنبه مورخ ۹۹/۰۶/۲۰ به نماينده سازمان سنجش آموزش كشور مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط (مطابق جدول ذيل) مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشكال احتمالي كارت خود اقدام نمايند.

د- زمان و محل برگزاري آزمون

آزمون همه متقاضيان صبح روز جمعه مورخ ۲۱/۶/۹۹ برگزار مي‌گردد و فرآيند برگزاري آزمون نوبت صبح از ساعت ۸:۳۰ همان روز خواهد بود. آدرس محل برگزاري آزمون بر روي پرينت كارت شركت در آزمون متقاضيان درج شده است.

ه‍‍ ـ يادآوري هاي مهم‌

۱- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون‌، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار الزامي است.

۲- در ورودي ِحوزه هاي امتحاني نيم ساعت قبل از شروع فرآيند آزمون بسته خواهد شد لذا متقاضيان لازم است قبل از بسته شدن درهاي ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحاني حاضر باشند.

۳- هر متقاضي براي حضور در جلسه آزمون بايد علاوه بر پرينت كارت شركت در آزمون، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار، چند مداد سياه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاكن و يك سنجاق و يا سوزن به همراه داشته باشد.

۴- مخدوش نمودن و پاره نمودن پاسخنامه، عدم ارائه پاسخنامه در زمان مقرر و تعلل در ارائه مدارك امتحاني ماهيتاً از مصاديق تخلّف و تقلّب محسوب ميگردد و با متقاضيان متخلف برابر با قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمونهاي سراسري رسيدگي و برخورد خواهد شد.

۵- متقاضيان بايد از آوردن وسايل اضافي از جمله كيف دستي، ساك دستي، پيجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، جزوه، جزوه رايگان، ماشين‌حساب، هرگونه نت و يادداشت و نظاير آن و همچنين وسايل شخصي به جلسه آزمون اكيداً خودداري نمايند. بديهي است كه به همراه داشتن هر كدام از وسايل مندرج در اين بند به عنوان تقلب و تخلف تلقي و با متقاضيان ذيربط براساس قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمونهاي سراسري رفتار خواهد شد.

و- دستورالعمل بهداشتي، فاصله گذاري اجتماعي و الزامات بهداشتي

ضمن آرزوي سلامتي، تندرستي و موفقيت براي شما، براساس، آخرين اطلاعات درباره راه هاي انتشار ويروس كرونا و مخاطرات احتمالي آن در حوزه هاي برگزاري آزمون، انتظار مي رود موارد زير را مدانديشه متخصصين قرار داده و براي حفظ سلامتي خود، ساير متقاضيان و خانواده هاي محترم خود، آن را رعايت كنيد:

۱- زمان مناسب منزل تا حوزه امتحاني را برآورد و به موقع در محل آزمون حضور يابيد. حوزه برگزاري آزمون از ساعت ۶:۳۰ صبح روز برگزاري آزمون آماده حضور شما خواهد بود.

۲- براي پيشگيري از تجمع، حضور خود را به دقايق پاياني موكول ننماييد.

۳- از تردد بي مورد در محل آزمون جداً خودداري نماييد.

۴- هنگام ورود و خروج به حوزه با ديگر متقاضيان فاصله مناسب (حداقل يك متر) را حفظ نماييد.

۵- همراه داشتن ماسك ۳ لايه معمولي (بدون فيلتر) و استفاده صحيح از آن (از بالاي بيني تا زير چانه)، از ابتداي ورود به حوزه برگزاري آزمون تا پايان برگزاري آزمون و خروج از حوزه امتحاني الزامي ميباشد.

۶- حوزه هاي آزمون از تحويل گرفتن هرگونه وسايل اضافي از جمله تلفن همراه، ماشين حساب، كيف دستي، ساك دستي، جزوه رايگان، جزوه و ... معذور مي باشند، بنابراين اكيدا توصيه مي شود به غير از موارد اعلام شده در اطلاعيه پرينت كارت و برگ راهنماي شركت در آزمون و اوراق تشخيص هويتي از همراه داشتن ساير وسايل جداً خودداري شود.

۷- به همراه داشتن تلفن همراه حتي بصورت خاموش در جلسه آزمون موجب محروميت از گزينش در آزمون خواهد شد.

۸- در زمان استقرار در محل صندلي از صحبت كردن با ساير متقاضيان مجاور جداً خودداري نماييد.

۹- براي بازرسي بدني و تطبيق عكس با فرد متولي همكاري كنيد.

۱۰- از تماس دست ها با چشم، دهان و بيني در حين آزمون جداً خودداري نماييد.

۱۱- هنگام عطسه يا سرفه كردن از دستمال كاغذي استفاده نماييد. در صورتي كه دستمال وجود نداشت از قسمت داخلي آرنج استفاده كنيد.

۱۲- در صورت داشتن سوال ضروري از عوامل اجرايي در طول برگزاري آزمون حتما با رعايت فاصله مناسب و داشتن ماسك اقدام به صحبت نماييد.

۱۳- در پايان آزمون تا زمان اعلام خروج از سالن توسط عوامل اجرايي همچنان بر صندلي خود مستقر باشيد.

به پيامهايي كه حاوي نكات اجرايي و بهداشتي است و درجلسه آزمون از بلندگو پخش مي شود با دقت گوش كرده و به آن عمل كنيد.

۱۴- لوازم التحرير مورد نياز از قبيل مداد، تراش و پاك كن به همراه داشته باشيد. تاكيد ميشود رد و بدل كردن اين لوازم در جلسه آزمون تخلف محسوب مي شود.

۱۵- سعي كنيد از تماس دست با سطوحي كه اغلب لمس مي شود نظير صندلي ها، دستگيره درب ها و شيرآلات سرويس بهداشتي و... خودداري نموده و از دستمال كاغذي استفاده كنيد.

ز - تكميل فرم خوداظهاري:

- تكميل فرم خوداظهاري ويژه همه متقاضيان آزمون:

همه متقاضيان اين آزمون لازم است از روز چهارشنبه مورخ ۹۹/۰۶/۱۹ به سامانه خوداظهاري بيماري كرونا به آدرس https://salamat.gov.ir مراجعه نموده و نسبت به تكميل فرم خوداظهاري، اقدام نمايند. بديهي است اطلاعات متقاضيان تكميل كننده فرم مذكور نزد وزارت بهداشت محفوظ است.

ح - نحوه اقدام متقاضيان مبتلا به بيماري كرونا:

متقاضياني كه در حال حاضر با استناد به مدارك پزشكي مبتلاي قطعي به ويروس كرونا هستند مي‌بايست در تاريخ ۹۹/۰۶/۲۰ با مراجعه به باجه رفع نقص (طبق مندرجات بند ۲ همين اطلاعيه) گواهي يا تاييديه بيمارستان را به مسئول باجه ارائه نمايند تا تمهيدات لازم براي برگزاري آزمون آنها بعمل آيد.

باتوجه به عدم پذيرش حضوري متقاضيان به منظور جلوگيري از شيوع ويروس كرونا و در جهت تسريع در بررسي و ثبت درخواستها به صورت الكترونيكي، متقاضيان مي توانند به سيستم پيشخوان خدمات الكترونيكي سازمان سنجش آموزش كشور به آدرس: http://darkhast.sanjesh.org مراجعه و درخواست خود را به همراه مستندات لازم ثبت نمايند. پس از ثبت درخواست، براي متقاضي شماره نامه و كدرهگيري از طريق پيام كوتاه ارسال مي شود. متقاضيان مي توانند پس از دريافت شماره و كد رهگيري از طريق پيام كوتاه، به پورتال رهگيري الكترونيكي مكاتبات به آدرس: http://rahgiri.sanjesh.org وارد و از آخرين وضعيت درخواست خود مطلع شوند.

در خاتمه اضافه مي‌نمايد كه متقاضيان درصورت لزوم مي‌توانند سئوال يا سئوالات خود را در اين خصوص از اين تاريخ لغايت روز پنج-شنبه ۲۰/۶/۹۹ همه روزه صبح از ساعت ۸:۰۰ الي‌ ۱۲:۰۰ و بعد از ظهر از ساعت‌ ۱۴:۰۰ ‌الي‌ ۱۶:۰۰ با بخش پاسخگويي اينترنتي اين سازمان و يا شماره ‌تلفن ‌۴۲۱۶۳ با پيش شماره ۰۲۱ در ميان بگذارند.

دريافت قايل جدول شماره ۱ و ۲ محل رفع نقص كارت و آدرس ازمون استخدامي سازمان تامين اجتماعي ۹۹ فرمت PDF

خبر ۲۱ مرداد ۹۹ - تمديد مهلت نام نويسي آزمون استخدامي سازمان تامين اجتماعي سال ۹۹

به گزارش اداره كل روابط عمومي سازمان تامين اجتماعي، با توجه به اتمام مهلت نام نويسي آزمون استخدامي سازمان تامين اجتماعي در تاريخ ۲۳ مرداد ماه و درخواست برخي از داوطلبان؛ مهلت نام نويسي در اين آزمون تا روز ۲۶ مرداد تمديد شد.
آزمون استخدامي سازمان تامين اجتماعي توسط سازمان سنجش آموزش كشور برگزار مي‌شود و نام نويسي در اين آزمون نيز از طريق سايت سازمان سنجش قابل انجام است.
شرايط شركت در اين آزمون و همچنين رشته‌هاي شغلي و ساير اطلاعات مورد نياز در سامانه نام نويسي سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني اينترنتي http://www.sanjesh.orgدر دسترس داوطلبان قرار دارد.
گفتني است در اين آزمون حدود ۴ هزار نفر در سازمان تامين اجتماعي استخدام مي‌شوند.

خبر ۱۳ مرداد ۹۹ - دفترچه آزمون استخدامي سازمان تامين اجتماعي سال ۹۹ منتشر شد

سازمان تامين اجتماعي به منظور تامين نيروي انساني مورد نياز واحدهاي تابعه، افراد واجد شرايط را از طريق برگـزاري آزمـون كتبي، مصاحبه و طي مراحل گزينش بصورت استخدام پيماني و يا قراردادي در مراكز ملكي و مراكز تحت پوشش هولـدينگ درمـان در دو بخش درمان و بيمه اي دعوت به همكاري مي نمايد.

بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي نام نويسي و شركت در آزمون استخدامي سازمان تامين اجتماعي مي رساند كـه ثبـت نـام در اين آزمون منحصرا به صورت اينترنتي از طريق درگاه اينترنتي سازمان سنجش و آموزش كشور به نشـاني www.sanjesh.org از روز دوشنبه مورخ ۹۹/۵/۱۳ آغاز و لغايت روز پنجشنبه مورخ ۹۹/۵/۲۳ پايان مي پذيرد.كليه متقاضـيان ضـرورت دارد كـه در مهلت در انديشه متخصصينگرفته شده و پس از مطالعه شرايط و ضوابط عمومي و اختصاصي آزمون و فراهم نمـودن مـدارك و اطلاعـات مـورد نياز، نسبت به نام نويسي در آزمون فوق اقدام نمايند.

شرايط عمومي استخدام:
۱ -تابعيت جمهوري اسلامي ايران.
۲ -اعتقاد به نظام جمهوري اسلامي ايران و دين مبين اسلام يا يكي از اديان مصرح در قانون اساسي.
۳ - دارا بودن حداقل ۲۰ سال سن تمام و حداكثرسن برابر مفاد مندرج در شرايط اختصاصي استخدام.
۴ -دارا بودن گواهي فراغت از تحصيل و دانش تخصصي و توانايي هاي لازم براي انجام وظايف و مسئوليتهاي شغل مورد انديشه متخصصين.
۵ -دارا بودن برگ پايان خدمت زير پرچم و يا معافيت دائم. (ويژه آقايان)
۶ -داشتن سلامتي جسمي و رواني و عدم اعتياد به مواد مخدر.
۷ -نداشتن سابقه محكوميت جزائي موثر.
۸ -استخدام افرادي كه در اجراي قـانون رسـيدگي بـه تخلفـات اداري يـا آراء قـانوني مراجـع ذيصـلاح بـه مجازاتهـاي اخـراج، بازنشستگي، بازخريد خدمت و انفصال دائم از خدمات دولتي محكوم شده اند ممنوع است.
۹ -داوطلبان استخدام نبايد از مستخدمين رسمي، آزمايشي و پيماني سازمان تامين اجتماعي باشند.
يادآوري: ملاك عمل براي محاسبه تاريخ گواهي فراغت از تحصيل، معافيت دائم و پايان خدمت نظام وظيفه داوطلبـان آخـرين روز نام نويسي ۹۹/۵/۲۳ و محاسبه سن آن ها اولين روز نام نويسي ۹۹/۵/۱۳ميباشد.

شرايط اختصاصي استخدام:
۱ -مقاطع و رشته هاي تحصيلي در عنوان شغلي مورد تقاضا براساس مقاطع و رشته هاي تحصيلي مندرج در اين آگهي ميباشد.
داوطلبان صرفا در صورتي مي توانند در اين آزمون نام نويسي نمايند كه عنوان مقطع تحصيلي، رشته تحصيلي و يا گـرايش رشـته تحصيلي آنان به طور كامل و به صورت مشخص در شرايط احراز مشاغل ذكر شده باشد لذا داوطلباني كـه مقطـع تحصـيلي، رشـته تحصيلي و يا گرايش- رشته تحصيلي آن ها عينا در آگهي درج نشده باشد از نام نويسي خودداري نمايند. بديهي است در هر مرحله از فرايند جذب و بكارگيري مشخص گردد كه مقطع تحصيلي، رشته تحصيلي و يا گرايش تحصيلي آن ها با شرايط ذكر شده در آگهي منطبق نباشد و داراي پسوند، پيشوند كمتر و يا بيش از آنچه در آگهي ذكر شده، باشد از ساير فرايند استخدام حذف و داوطلب حق هيچگونه اعتراضي نخواهد داشت.
توجه: اگر رشته تحصيلي بدون گرايش ذكر شده باشد صرفا رشته تحصيلي بدون گرايش ملاك عمل بوده و در صورتيكه رشـته تحصيلي با گرايش هاي مشخص ذكر شده باشد فقط آن رشته تحصيلي با گرايش هـاي ذكـر شـده مـلاك عمـل خواهـد بـود. لـذا داوطلبان موظف اند در زمان نام نويسي با توجه به شرايط اعلام شده دقت كافي بعمل آورده و از ثبت نـام در شـغل هـايي كـه واجـد شرايط نيستند، خودداري نمايند.

۲ -شرايط سني و مقطع تحصيلي و معدل كل داوطلبان به شرح ذيل تعيين مي گردد:
۱/۲ -دارندگان مدرك تحصيلي فوق ديپلم صرفا در عنوان شغلي متصدي پذيرش و اطلاعات با شرط معدل حداقل ۱۴ و شرط سني حداكثر ۳۰ سال تمام.
۲/۲ -دارندگان مدرك تحصيلي ليسانس با شرط معدل حداقل ۱۵ و شرط سني حداكثر ۳۰ سال تمام.
۳/۲ -دارندگان مدرك تحصيلي ليسانس با شرط معدل حداقل ۱۵ و شرط سني حداكثر ۳۲ سال تمام صرفا براي رسته بهداشتي و درماني.
۴/۲ -دارندگان مدرك تحصيلي فوق ليسانس با شرط معدل حداقل ۱۴ و شرط سني حداكثر۳۳ سال تمام.
۵/۲ -دارندگان مدرك تحصيلي فوق ليسانس با شرط معدل حداقل ۱۴ و شرط سني حداكثر۳۵ سال تمام صرفا براي رسته بهداشتي و درماني و دكتري عمومي .
۶/۲ - دارندگان مدرك تحصيلي دكتري (phd )با حداكثر۳۸ سال تمام.
۷/۲ -دارندگان مدرك تحصيلي دكتري (پزشكان متخصص) با حداكثر۴۰سال تمام.
* مدارك تحصيلي موسسات آموزش عالي كه مورد تاييد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي ميباشد ملاك عمل خواهد بود.

تبصره۱ :مدت خدمت سربازي، انجام خدمات قانوني (قانون خدمت پزشكان و پيراپزشكان و ضريبK ،(مدت اشتغال تمام وقت متقاضيان استخدام در واحدهاي تابعه سازمان، شركت ها يا موسسات تابعه(صد در صد متعلق به سازمان)، كارگزاري هاي رسمي سازمان و نيروهاي شاغل در بيمارستانها و ساير مراكز درماني متعلق به سازمان كه به صورت موسسه و يا هيات امنايي و يا هيات مديره فعاليت مي نمايند، با ارائه گواهي پرداخت حق بيمه و متناسب با مدت اشتغال به كار، دال بر تائيد مراتب مذكور و نيز سنوات ارفاقي مندرج در قانون اصلاح حداكثر سن داوطلبان درمورد ايثارگران به حداكثر شرط سني هر مقطع تحصيلي مندرج در اين آگهي مشروط به آن كه از حداكثر ۳۵ سال تمام و براي رشته هاي دكترا ( phd و متخصص) ۴۰ سال تمام تجاوز ننمايد، اضافه ميگردد.
شايان ذكر است ساير سوابق پرداخت حق بيمه به هر طريقي خارج از موارد مذكور مشمول اين بند نميباشد.

توضيحات:
شركتهاي ماموريتي و تكليفي سازمان تامين اجتماعي به شرح ذيل مي باشد:
۱ -موسسه املاك و مستغلات تامين اجتماعي ۲ -بانك رفاه نيروي سادهان ۳ -موسسه حسابرسي تامين اجتماعي ۴ -شركت گروه هتلهاي هما ۵ -موسسه فرهنگي و هنري آهنگ آتيه ۶ -رفاه گستر ۷-سرمايه گذاري تامين اجتماعي ۸ -شركت بازرگاني بين المللي تامين اجتماعي ۹ -شركت انتشارات علمي و فرهنگي ۱۰ -كار و تامين ۱۱ -گروه پزشكي حكمت ۱۲ -شركت سرمايه گذاري خانه سازي ايران ۱۳ -شركت مشاور مديريت و خدمات ماشيني تامين۱۴-شركت مهندسي تاسيسات وانرژي تامين.

قانون اصلاح حداكثر سن داوطلبان استخدام:
با عنايت به قانون اصلاح حداكثر سن داوطلبان استخدام(مصوب ۱۳۷۱ ،(مدت حضور داوطلبانه در جبهه هاي نبـرد حـق عليـه باطل به ميزان حضور در جبهه و همچنين مدت زمان بستري شدن و يا استراحت پزشكي رزمندگان داوطلب در اثـر مجروحيـت در جبهه هاي نبرد حق عليه باطل به ميزان مدت بستري، مدت اسارت در مورد داوطلباني كه در طول جنگ تحميلي به اسارت دشمن بعثي و يا گروههاي ضدانقلاب درآمده اند به ميزان مدت اسارت و افراد خانواده شهدا، آزادگان و جانبازان ازكارافتاده كلـي كـه قـادر بكار نميباشد و مفقودالاثرها (فرزندان، همسر، پدر، مادر، برادر و خواهر) تا ميزان ۵ سال در صورت ارائه گـواهي از مراجـع ذيصـلاح قبل از مرحله مصاحبه در زمان تحويل مدارك به حداكثر شرط سني هر مقطع تحصيلي مندرج در بند (۲ (اين آگهي قابل افـزايش خواهد بود، مشروط به اينكه مجموع سن داوطلب و مدت قابل افـزايش طبـق ايـن بنـد از حـداكثر شـرط سـني ۳۵ سـال و بـراي رشته هاي دكترا از ۴۰ سال تمام تجاوز ننمايد.
تبصره ۲ -فرزندان شاهد، جانبازان از كارافتاده كلي، آزادگان از كارافتاده كلي و فرزندان آنان كه علاوه بر سـهميه اسـتخدامي با كسب حد نصاب قبولي و امتيازات لازم در آزمون پذيرفته شوند مي توانند هماننـد سـاير فرزنـدان شـاهد، جانبـازان و آزادگـان از شرط معافيت حداقل معدل و حداكثر سن بهره مند گردند.
۳ - معافيت پزشكي خدمت زيرپرچم داوطلبان در صورت قبولي در آزمـون اسـتخدامي كتبـي صـرفا پـس از تاييـد كميسـيون پزشكي مبني بر توانايي انجام امور مربوطه در عنوان شغلي مورد تقاضا قابل پذيرش خواهد بود.
۴ -ارائه گواهي انجام خـدمات قـانوني (قـانون خـدمت پزشـكان و پيراپزشـكان، ضـريب k (و يـا معافيـت از آن درمـورد فـارغ التحصيلان رسته بهداشتي و درماني و پزشكان به هنگام اخذ مدارك (قبل از مصاحبه) الزامي ميباشد. بديهي است در صـورت عـدم ارائه گواهي مذكور در زمان مقرر، قبولي متقاضي در آزمون كتبي كان لم يكن تلقي خواهد شد.
۵ -عدم اشتغال و همچنين نداشتن تعهد خدمت به دولت، شركت هاي دولتي و سازمان هاي وابسته به دولت وموسسـاتي كـه شمول قانون بر آنها مستلزم ذكرنام است به هنگام انعقاد قرارداد وشروع بكار درسازمان الزامي ميباشد.
۶ -مقطع تحصيلي متقاضيان صرفا بر اساس مقاطع و رشته هاي تحصيلي مندرج در اين آگهي خواهد بود.
تبصره ۱ :ارائه هرگونه مدرك تحصيلي بالاتر از مقطع تحصيلي شغل مورد تقاضا پس از استخدام در سازمان (مدارك منطبق بـا شرايط احراز مشاغل سازمان) پس از طي ۱۰ سال خدمت در عنوان شغلي مورد تقاضاي آزمون مربوطـه مشـروط بـه وجـود رديـف بلاتصدي، رضايت از عملكرد و عدم نياز استان به تامين نيروي جايگزين تا آزمون آتي بـا لحـاظ قـوانين و مقـررات ذيـربط سـازمان امكانپذير خواهد بود.
تبصره ۲ :ارائه مدارك معادل و افتخاري به عنوان مدرك تحصيلي معتبر ملاك عمل قرار نمي گيرد.
۷ -در صورتي كه در كليه مراحل حين استخدام و بعد از آن، خلاف موارد مندرج در آگهي اسـتخدام بـه اثبـات برسـد از ادامـه مراحل آزمون داوطلب جلوگيري و در صورت اشتغال به كار، به علت عدم رعايت شرايط استخدام و ارائه مـدارك خـلاف واقـع، فـرد مربوطه تا قبل از استخدام رسمي طي ابلاغ كتبي لغو قرارداد/اخراج و پس از رسمي شدن به هيات هاي رسيدگي به تخلفـات اداري جهت اتخاذ تصميم معرفي خواهد شد. ضمنا در خصوص مقطع و رشته تحصيلي اظهار متقاضي در مرحله ثبت نـام و ارايـه مـدرك تحصيلي منطبق با شرايط آزمون مبناي عمل است.
تبصره: حدنصاب لازم براي پذيرش داوطلبان در آزمون كتبي كسب حداقل ۵۰ درصد امتياز در هر يك از بخش هاي عمـومي و تخصصي ميباشد.
۸ -مصاحبه استخدامي از داوطلبان در صورت احراز حد نصاب امتياز آزمون كتبي و با رعايت اولويت امتياز مكتسـبه بـه ميـزان سـه برابر ظرفيت استخدامي در عنوان شغلي مربوطه پس از تعيين تكليف و كسر مجوز سهميه هاي قانوني ايثـارگران بـه اسـتناد مـاده ۲۱ قانون جامع خدمات رساني به ايثارگران و تبصره (۲ (آن و همچنين ۳ %قانون جامع حمايت ازحقوق معلولان صورت خواهد پذيرفت.
۹ -جذب مشمولين ماده۲۱ قانون جامع خدمات رساني به ايثارگران و تبصره(۲ (آن، از محل مجوزهاي استخدامي به ميزان سـهميه تخصيصي صرفا در صورت نام نويسي و از طريق شركت در آزمون استخدامي ورقابت بـين داوطلبـان مشـمول سـهميه هـاي موصـوف بـر اساس اولويت امتياز مكتسبه جهت معرفي به مصاحبه استخدامي و پس از احراز شرايط عمومي گزينش صورت خواهد پذيرفت.

امتيازات و سهميه هاي قانوني:
۱-سهميه ۲۵ درصد ايثارگران:
حسب ماده (۲۱ )قانون جامع خدمات رساني به ايثارگران، بيست و پنج درصد (۲۵ %)سهميه استخدامي به جانبـازان و آزادگـان، همسر و فرزندان شهدا و جانبازان بيست و پنج درصد (۲۵ %)و بالاتر، فرزندان و همسران آزادگان يكسال و بالاي يكسال اسـارت و خواهر و برادر شهيد اختصاص دارد.
نكته مهم: صرفا ايثارگراني مجازند از سهميه استخدامي ۲۵ %بهره مند شـوند كـه وضـعيت شـغلي آنـان در فرآينـد ثبـت نـام و برگزاري آزمون استخدامي در سيستم سجايا "بيكار" ثبت شده باشد.
تبصــره۱ :مشــمولين ســهميه ۲۵ %ايثــارگران مجــاز بــه بهــره منــدي از ســهميه هــاي اســتخدامي ســاير ايثــارگران نمي باشند. به عبارت ديگر هر يك از داوطلبان مي بايست در صورت مشمول بودن، صرفا از يك سهميه اسـتخدامي مشـخص شـده استفاده نمايد. بديهي است در اين صورت مشمولين سهميه ۲۵ %ايثارگران، جهت اسـتفاده از سـهميه اختصاصـي خـود صـرفا بايـد مشاغل مشخص شده جهت اين سهميه را انتخاب نمايند.
تبصره ۲ :به كليه ايثارگران بيكار مشمول سهميه استخدامي ۲۵ درصد ايثارگران توصيه مـي شـود بـراي حصـول اطمينـان از چگونگي امكان بهره مندي خود از سهميه استخدامي، قبل از نام نويسي با مراجعه به سايت ايثار و يا در صورت نياز بـه بنيـاد شـهيد و امور ايثارگران محل پرونده، نسبت به مشخص شدن وضعيت شغلي خود و در صورت لزوم اصلاح آن اقدام نمايند.
تبصره ۳ :باتوجه به هماهنگي بعمل آمده با بنياد شـهيد و امورايثـارگران عنـوان شـغلي و محـل خـدمت مـورد تقاضـا جهـت مشمولين سهميه ۲۵ %ايثارگران از سهميه ساير داوطلبان تفكيك گرديده و داوطلبان ايثـارگر مشـمول ايـن سـهميه، بـراي اعمـال سهميه مذكور صرفا بايد مشاغل مشخص شده براي اين سهميه را انتخاب نمايند.
تبصره ۴:كسب حدنصاب نمره آزمون براي مشمولين سهميه ۲۵ درصد ايثارگران ( به استثناء خواهر و بـرادر شـهيد) تـا سقف سهميه (۲۵درصد) الزامي نميباشد. بديهي است در صورتي كه ايثارگران موضوع اين سهميه در شغل محل هـاي سـهميه آزاد شركت نمايند كسب حدنصاب نمره آزمون در شغل مربوط الزامي است.
۲-سهميه ۵ درصد ايثارگران:
پنج درصد (۵ %)سهميه استخدامي به رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزنـدان آنـان، فرزندان جانبازان زير بيست و پنج درصد و فرزندان آزادگان كمتر از يكسال اسارت اختصاص دارد.
تبصره ۱ : بكارگيري نيروهاي مشمول سهميه ۵درصد درصورت نام نويسي و شركت در آزمـون حسـب بـالاترين نمـرات فضـلي (اولويت به بالاترين نمرات بين متقاضيان سهميه ۵ درصد به تعداد سهميه تخصيصي بدون لحاظ عنوان شغلي مورد تقاضا) و پـس از كسب حدنصاب امتياز مصاحبه استخدامي و احراز شرايط عمومي گزينش امكان پذير خواهد بود.
تبصره۲ :داوطلبان سهميه استخدامي ۵ %حق انتخاب شغل محل هاي مربوط به سهميه ۲۵ %و تبصـره (۲)مـاده ۲۱ قـانون جامع خدمات رساني به ايثارگران را ندارند و در صورت نام نويسي در آزمون حذف خواهند شد.
تبصره ۳ :كسب حدنصاب نمره كتبي آزمون جهت مشمولين سهميه ۵ درصد ايثارگران الزامي است.
تبصره ۴ :پس از آزمون كتبي و معرفي داوطلبان براي بررسي مدارك و مصاحبه در سهميه مشخص شده، امكان تغيير سهميه معرفي شده داوطلبان وجود نخواهد داشت.

۳ -تبصره(۲ (ماده(۲۱ (قانون جامع خدمات رساني به ايثارگران:
به استناد تبصره مذكور، بكارگيري يكي از فرزندان شهيد، فرزندان جانبازان بيست و پـنج درصـد و بـالاتر، فرزنـدان آزادگـان بـه جايگزيني همكاران بازنشسته ايثارگر به ميزان سهميه مندرج در اين آگهي با رعايت شرايط عمـومي اسـتخدام از طريـق شـركت در آزمون و رقابت بين مشمولين سهميه مذكور و پس از كسب حدنصاب امتياز مصاحبه اسـتخدامي و احـراز شـرايط عمـومي گـزينش امكان پذير خواهد بود.
تبصره: داوطلبان مشمول صرفا مجاز به انتخاب يكـي از سـهميه هـاي تبصـره(۲ )مـاده (۲۱ )قـانون مـذكور و يـا ۲۵ درصـد ايثارگران مي باشند.
تذكرات مربوط به مشمولين قانون مذكور:
تذكر ۱ :سهميه ايثارگران صرفا در عناوين شغلي اعمال خواهد شد كه ظرفيت پذيرش آن بيش از يـك نفـر باشـد و در عنـاوين شغلي با ظرفيت يك نفر سهميه مذكور لحاظ نخواهد شد.
تذكر۲ :ايثارگران متقاضي استفاده از سهميه استخدامي موضوع ماده (۲۱ )قانون جامع خدمات رساني به ايثارگران و تبصـره (۲ )
آن صرفا از يكي از سهميه هاي مشخص شده بر اساس ضوابط مربوطه مي توانند استفاده كنند .
تذكر۳ :جانبازان،آزادگان، فرزندان شاهد، فرزندان جانبازان و فرزندان آزادگان از شرط حداقل معدل و حداكثر سن معاف بوده و در صورت نام نويسي و موفقت در آزمون (كتبي و مصاحبه) به ميزان سهميه تخصيصي استخدام خواهند شد. بـديهي اسـت معافيـت هاي مندرج در اين بند صرفا به ميزان تعداد سهميه ها ي مندرج در اين آگهي ميباشد.
تذكر۴ :رعايت شرايط علمي (مقطع و رشته تحصيلي) حسب موارد مندرج در آگهي و همچنين احراز شـرايط عمـومي گـزينش قبل از بكارگيري نيرو از محل سهميه ايثارگران (۲۵ درصد- ۵ درصـد – تبصـره (۲ )مـاده (۲۱ )قـانون جـامع خـدمات رسـاني بـه ايثارگران) الزامي ميباشد.
تذكر۵ :پس از تعيين تكليف سهميه هاي مذكور، ساير داوطلبان متقاضي استفاده از محل سهميه هاي ياد شده در صورت وجود شغل محل مربوطه در سهميه آزاد به عنوان متقاضي عادي تلقي و در خصوص آنان رعايت شرط سن، معدل و سـاير شـرايط آگهـي الزامي خواهد بود.
۴ -سهميه ۳ درصد معلولين:
سه درصد از مجموع مجوزهاي استخدامي هر استان از بين معلولان بهزيستي واجد شرايط از طريق نام نويسي و شركت در آزمـون استخدامي و به ميزان سهميه تخصيصي پس از كسب حدنصاب بر اساس اولويـت امتيـاز مكتسـبه و اخـذ انديشه متخصصينيـه هسـته گـزينش و كميسيون پزشكي مبني بر توانايي انجام كار صرفا در عنوان شغلي مورد تقاضا بكارگيري مي گردند. شايان ذكـر اسـت رعايـت كليـه شرايط مندرج در اين آگهي جهت متقاضيان سهميه موصوف الزامي ميباشد.
تبصره ۱ :سقف سني مندرج در قسمت شرايط اختصاصي اسـتخدام جهـت مشـمولين سـهميه ۳ %بهزيسـتي بـا يـك مقطـع تحصيلي بالاتر محاسبه مي گردد.
تبصره ۲ :سهميه ۳درصد معلولان صرفا در عناوين شغلي اعمال خواهد شد كه ظرفيت پذيرش آن بيش از يك نفـر باشـد و در عناوين شغلي با يك نفر ظرفيت سهميه مذكور لحاظ نگرديده و انتخاب افراد بر اساس اولويت امتياز مكتسبه خواهد بود.
تبصره۳ :كسب حدنصاب نمره كتبي آزمون جهت مشمولين سهميه ۳ درصد معلولين الزامي است.
تبصره۴ :پس از تعيين تكليف سهميه مذكور، ساير داوطلبان متقاضي استفاده از محل سهميه ياد شده بعنوان متقاضـي عـادي تلقي و در خصوص آنان رعايت كليه شرايط الزامي خواهد بود. بديهي اسـت مشـمولين مـي بايسـت در صـورت موفقيـت در مرحلـه آزمون كتبي نسبت به ارائه گواهي از سازمان بهزيستي اقدام نمايند.

جدول شماره۱- ظرفيت سهميه هاي قانون جامع خدمات رساني به ايثارگران،۵درصد ايثارگران و۳درصد بهزيستي در استانها

 

داوطلبان متقاضي سهميه هاي ۳ درصد و ۵ درصد ايثارگران و همچنين تبصره (۲ )ماده (۲۱ )قـانون جـامع خـدمات رسـاني بـه ايثارگران ضرورت دارد در زمان نام نويسي به ظرفيت موجود براي سهميه هـاي فـوق در ادارات كـل و مـديريت هـاي درمـان اسـتانها مندرج در جدول شماره (۱ )توجه نمايند. بديهي است در استانهايي كه در سهميه مورد تقاضا ظرفيت آن صـفر (۰ )درج گرديـده در صورت شركت در آزمون بررسي شرايط آنان همانند داوطلب آزاد خواهد بود.
مراحل نام نويسي:
۱ -تكميل فرم نام نويسي اينترنتي.
۲ -فايل عكس اسكن شده.
داوطلب مي بايست يك قطعه عكس پرسنلي خود را با مشخصات زير، اسكن نموده و فايل آن را براي ارسـال از طريـق برنامـه نام نويسي اينترنتي آماده نمايد:
- عكس ۴ ۳ كه در سال جاري گرفته شده باشد. (عكس تمام رخ)
- عكس اسكن شده فقط بايد با فرمت JPG باشد.
- اندازه عكس اسكن شده بايد حداقل ۳۰۰ ۲۰۰ پيكسل و حداكثر ۴۰۰ ۳۰۰ باشد.
- تصوير داوطلب بايد واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لكه باشد.
- حجم فايل ذخيره شده عكس نبايد از ۷۰ كيلوبايت بيشتر باشد.
- حاشيه هاي زايد عكس اسكن شده بايد حذف شده باشد.
- حتي الامكان عكس رنگي و داراي زمينه سفيد باشد.
تبصره ۱ :اسكن عكس از روي كارتهاي شناسايي (كارت ملي، شناسنامه و...) قابل قبول نميباشد و داوطلبـان لازم اسـت از اصل عكس و مطابق با توضيحات فوق، اقدام به اسكن نمايند.
تبصره ۲ :عكس خواهران بايد با حجاب و صورت آنان كامل مشخص باشد.
تبصره ۳ :درصورت ارسال عكس غيرمعتبر، نام نويسي داوطلب باطل شده و حق شركت در آزمون از وي سلب ميگردد.
يادآوري مهم: با توجه به مشكلات به وجود آمده در آزمونهاي قبلي، در خصوص اشتباه در ارسال عكـس داوطلبـان، كـه ايـن موضوع اكثراً براي داوطلباني كه نام نويسي آنان توسط ديگران انجـام ميشـود رخ داده اسـت. تاكيـد ميگـردد كـه عـلاوه بـر كنتـرل اطلاعات نام نويسيي، حتما نسبت به كنترل عكس ارسالي دقت نماييد تا اشتباهاً عكس داوطلب ديگري بـه جـاي عكـس شـما الصـاق نگردد. بديهي است كه در صورت ارسال عكس اشتباهي از طرف متقاضي، فرد به عنوان متخلف تلقي و مطابق مقـررات بـا وي رفتـار خواهد شد.
پرداخت وجه نام نويسي:
نام نويسي به صورت اينترنتي از روز دوشنبه مورخ ۹۹/۵/۱۳لغايت روز پنجشنبه مورخ ۹۹/۵/۲۳ انجام خواهد پذيرفت. متقاضيان واجد شرايط ميبايست به درگاه اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org مراجعه و پس از پرداخت مبلغ ۷۵۰/۰۰۰ريال به عنوان هزينه نام نويسي به صورت الكترونيكي و با كارتهاي بانكي متصل به شبكه ي شتاب نسبت به تكميل فرم نام نويسي و ارائه اطلاعات مورد نياز اقدام نمايند.لازم به توضيح است هزينه نام نويسي به حساب مشخص شده در سازمان تامين اجتماعي واريز خواهد شد.
- متقاضيان شركت در آزمون بايد پس از پايان نام نويسي كد رهگيري خود را يادداشت نموده و تا پايان مراحـل اسـتخدام نـزد خود نگهداري نمايند.
- به نام نويسي هاي ناقص ترتيب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختي به هيچوجه مسترد نميگردد.
مدارك و مستندات لازم:
با توجه به اينكه مدارك متقاضيان حسب نياز سازمان پس از تعيين نمرات داوطلبان در آزمون كتبي به ميزان دو برابر مجوزهاي استخدامي اخذ و بررسي خواهد شد، لذا در صورتي كه مدارك داوطلبان مغاير با شرايط مندرج در اين آگهي و همچنين اطلاعات مندرج در تقاضانامه نام نويسيي باشد، هيچگونه حقي براي متقاضي ايجاد نخواهد كرد، و در هر مرحله از آزمون، اعلام نتايج اوليه، مصاحبه و حتي درصورت پذيرش نهايي، داوطلب حذف خواهد شد و حق هيچگونه اعتراضي ندارد.
 زمان برگزاري آزمون و نحوه دريافت كارت شركت در آزمون:
- كارت شركت در آزمون از روز سه شنبه مورخ ۹۹/۶/۱۸ بـراي مشـاهده و پرينـت بـر روي درگـاه اينترنتـي سـازمان سـنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه مورخ ۹۹/۶/۲۱ در مراكـز اسـتانها برگـزار خواهد شد و ملاك تعيين حوزه امتحاني بر اساس انتخاب داوطلب در تقاضانامه به هنگام نام نويسي خواهد بود. ساعت شروع و محل برگزاري آزمون برروي كارت شركت درآزمون درج و به هنگام پرينت كارت به آگاهي داوطلبان خواهد رسيد.
لازم به ذكر است صدور كارت شركت در آزمون به منزله تاييد اطلاعات ارسالي از سوي داوطلبان نبوده و مـدارك داوطلبـان پس از اجراي آزمون بررسي خواهد شد

مواد آزمون عبارتند از:
به هر يك از داوطلبان يك دفترچه عمومي و يك دفترچه سوال تخصصي حسب مورد داده خواهد شد.
آزمون عمومي:
۱ّ -فناوري اطلاعات (مهارتهاي هفتگانـه L.D.C.I ،(۲ -زبـان انگليسـي ـ عمـومي، ۳ -آيـين نگـارش زبـان فارسـي، ۴ -معـارف اسلامي*، ۵ -دانش اجتماعي و حقوق اساسي، ۶ -شناخت تامين اجتماعي، ۷ -اطلاعات عمومي، ۸ -هوش و توانمنديهاي عمومي
* توجه: اقليتهاي مذهبي از پاسخگويي به سوالهاي معارف اسلامي معاف هستند و امتياز آن در ساير مواد آزمون عمومي توزيـع خواهد شد.

جزوه رايگان جامع درس و نكات آموزشي و اصل سوالات استخدامي شبكه اجتماعي «مرجع متخصصين ايران» (بهترين و كاملترين منبع مطالعاتي براي آزمون تامين اجتماعي)

دانلود سوالات عمومي و تخصصي آزمون استخدامي تامين اجتماعي

دانلود رايگان نمونه سوالات استخدام تامين اجتماعي به همراه جزوه هاي رايگان

**: آزمون عمومي نمره منفي دار.
آزمون تخصصي:
*علاوه برآزمون عمومي، آزمون تخصصي حسب مورد در عنوان شغلي مربوطه به شرح مندرج در اين آگهي انجام خواهد شد.
* سوالات آزمون تخصصي بر اساس رشته هاي شغلي طراحي مي گردد و مواد (دروس) هريك از عناوين شغلي وجزئيات مربوطه در جدول شماره ۲ درج گرديده است.
*براي پزشكان متخصص صرفا آزمون مصاحبه علمي برابر ضوابط ذيربط برگزار خواهد شد، بنابراين نام نويسي پزشكان متخصص حسب ضوابط و مجوزهاي مندرج در اين آگهي الزامي ليكن نياز به شركت در آزمون كتبي نميباشد.

دانلود سوالات عمومي و تخصصي آزمون استخدامي تامين اجتماعي

دانلود رايگان نمونه نمونه سوالات مرجع متخصصين آزمون هاي استخدامي

دانلود رايگان نمونه سوالات استخدام تامين اجتماعي به همراه جزوه هاي رايگان

تذكرات و نكات مهم درخصوص استخراج نتايج اوليه:
۱-آزمون كتبي (عمومي و تخصصي ) داراي حدنصاب بوده و به صورت چهارگزينه اي و با احتساب يك سوم نمره منفي طراحي خواهد شد. استخراج فهرست افراد داراي حدنصاب صرفا بر اساس نتيجه آزمون كتبي خواهد بود.
۲ -كسب حد نصاب نمره لازم در آزمون هيچگونه حق استخدامي ايجاد نميكند.
۳-داوطلبان در صورت قرار گرفتن در فهرست دو برابرمجوزهاي استخدامي مكلفند مستندات و مدارك مورد نياز را قبل از مصاحبه استخدامي كه متعاقبا از سوي سازمان تامين اجتماعي اعلام خواهد شد، ارائه نمايند.
۴-مسئوليت ناشي از عدم رعايت دقيق ضوابط و شرايط اعلام شده در متن آگهي بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، گزينش و جذب، محرز شود داوطلب به اشتباه يا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و يا فاقد شرايط مندرج در آگهي است، از انجام مراحل بعدي محروم گرديده و در صورت صدور حكم استخدامي، حكم مزبور لغو و بلااثر ميشود.

جدول شماره ۲-كد و عناوين شغلي و مواد امتحاني آزمون

جدول شماره ۳ -كد و نام استانها و شهرستانها

فهرست شغل محل هاي سازمان تامين اجتماعي

تقاضانامه نام نويسي آزمون استخدامي سازمان تامين اجتماعي سال ۱۳۹۹


براي مشاهده دفترچه آزمون اينجا كليك نماييد

براي نام نويسي اينجا كليك نماييد

جزوه رايگان جامع درس و نكات آموزشي و اصل سوالات استخدامي شبكه اجتماعي «مرجع متخصصين ايران» (بهترين و كاملترين منبع مطالعاتي براي آزمون تامين اجتماعي) 

دانلود سوالات عمومي و تخصصي آزمون استخدامي تامين اجتماعي

دانلود رايگان نمونه نمونه سوالات مرجع متخصصين آزمون هاي استخدامي

دانلود رايگان نمونه سوالات استخدام تامين اجتماعي به همراه جزوه هاي رايگان

 

فرصت هاي شغلي متخصصين ايران سازمان تامين اجتماعي
منابع مطالعاتي براي مصاحبه استخدامي سازمان تامين اجتماعي
در اين بخش تمام منابع مطالعاتي براي مصاحبه آزمونهاي استخدامي شامل مصاحبه عقيدتي و سياسي، روانشناختي، تخصصي و ... گردآوري شده است. شما ميتوانيد با مراجعه به هر لينك مورد انديشه متخصصين مطالب موجود را مطالعه نماييد.
لينكهاي مفيد و متخصصدي براي استخدام سازمان تامين اجتماعي
در اين بخش به منظور دسترسي بهتر، صفحات مهم و متخصصدي ليست شده است شما ميتوانيد در صورت نياز به هر صفحه بر روي لينك مورد انديشه متخصصين كليك نماييد.
آرشيو مطالب پيشين استخدامي سازمان تامين اجتماعي
آرشيو مطالب پيشين و سالهاي گذشته مربوط به استخدامي سازمان تامين اجتماعي در اين قسمت ليست شده است، لطفا در صورت تمايل به مطالعه از پيوست هاي مربوط به سال مورد انديشه متخصصين خود استفاده بفرماييد
سوالات متداول

براي مطالعه تجربيات متخصصان شبكه اجتماعي از آزمون تا مصاحبه اينجا كليك كنيد

۱۶۵٬۵۴۱ انديشه متخصصين براي استخدام سازمان تامين اجتماعي سال ۹۹ (اطلاعيه جديد+تجربيات آزمون)

لطفا سوالات و هم انديشي ها خود را بيان كنيد